Чесність і рівноправність – ключові принципи ЗНО

Thursday, 23 February 2017

Пропонуємо переглянути відео, де пояснюється, чому важливо дотримуватися принципу рівноправності і чесності під час проходження ЗНО, вступу до вищих навчальних закладів і в процесі навчання.

Принцип рівноправності передбачає, що всі учасники ЗНО мають рівні права під час проходження тестування та рівні можливості для вступу до університету, коли успіх залежить від докладених зусиль і праці кожного конкретного абітурієнта.

Принцип чесності означає, що під час проведення і складання ЗНО абітурієнти повинні дотримуватися обов'язкових для всіх правил, які виключають будь-які прояви «нечесної гри» - списування, підказування, використання шпаргалок тощо.

Відео про академічну доброчесність створене в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні - SAIUP.

Чесне навчання та власні зусилля забезпечують успішний результат - як під час складання ЗНО, так і під час подальшого навчання в університеті, а потім - у професійній діяльності.

 

 

Відео можна переглянути за посиланням на сайті УЦОЯО

No comments yet, be first

To post comments to register

Signup for registered users

Information Service

Ukrainian Center of Education Quality

(044) 503 37 93

ALLIANCE PARTNERS

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Партнер1 Національна академія педагогічних наук України Партнер2 USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУКМА Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova Партнер3