найбільш поширені запитання щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання

Friday, 24 February 2017

 

Пропонуємо ознайомитися з відповідями на найбільш поширені запитання щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання, які надходять на телефон інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти.

Чи прийматимуться для вступу до ВНЗ сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти, видані у 2016 році?

Так. Згідно з Умовами прийому у 2017 році під час вступу до вищих навчальних закладів будуть дійсні сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 і 2017 років.

Коли розпочинається реєстрація для участі в ЗНО?

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінювання у 2017 році триватиме з 6 лютого до 17 березня.

Які документи необхідно подати, щоб зареєструватися для участі в ЗНО 2017 року?

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного року такими документами є сформована реєстраційна картка (з фото, заповнена від руки та власноруч підписана), копія паспорта або копія свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 01 вересня 2016 року не виповнилося 16 років, та осіб, які не мали можливості отримати паспорт громадянина України у зв'язку з тим, що проживають на тимчасово окупованій території (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь) або на неконтрольованій території Донецької та Луганської областей). Для інших категорій осіб - це сформована реєстраційна картка (з фото, заповнена від руки та власноруч підписана), копія паспорта, копія документа про повну загальну середню освіту (випускники минулих років) або довідка з місця навчання, що підтверджує здобуття в січні - серпні 2017 року повної загальної середньої освіти (учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів). Для осіб, які потребують створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання - крім вищезазначених документів, потрібно надати відповідний медичний висновок за формою № 086-3/о.

 

No comments yet, be first

To post comments to register

Signup for registered users

Information Service

Ukrainian Center of Education Quality

(044) 503 37 93

ALLIANCE PARTNERS

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Партнер1 Національна академія педагогічних наук України Партнер2 USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУКМА Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova Партнер3