Результати апробаційного ЗНО оголосять 27 квітня

Вівторок, 19 квітня 2016 р.

Учасники апробаційного ЗНО з іноземних мов, що відбулось 16 квітня, дізнаються його результати після 27 квітня. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти. Для цього учасникам тестування необхідно буде скористатися сервісом «Персональний кабінет учасника апробаційного тестування», який буде створено на сайті УЦОЯО.

Як відомо, участь у апробаційному ЗНО з англійської, іспанської, німецької та французької мов взяли випускники деяких шкіл столиці, Київської, Львівської та Одеської областей. Під час тестування були апробовані завдання нового формату, спрямовані на перевірку розуміння мови на слух (аудіювання).

У ході апробації використовувалися завдання різних рівнів складності. B1 - для випускників, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному, В2 - для випускників, які вивчали іноземну мову на профільному рівні.

За бажанням учасників результати апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання можуть бути зараховані як оцінка за державну підсумкову атестацію з відповідної іноземної мови.

Звіт про проведення апробації тестових завдань нового формату з іноземних мов буде оприлюднено до 31 травня 2016 року.

Планується, що з 2017 року тести ЗНО з іноземної мови включатимуть завдання з аудіювання. Відповідно до вимог Європейських рекомендацій з мовної освіти тестові завдання укладатимуться за рівнями В1 та В2.

 

Osvita.ua

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO