Уряд збільшив видатки на потреби ЗНО

Пʼятниця, 22 квітня 2016 р.

Уряд підтримав пропозицію Міністра освіти і науки Лілії Гриневич збільшити видатки на оплату праці педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. Про це повідомили у прес-службі МОН.

У відомстві зазначають, що законом "Про Державний бюджет України на 2016 рік" було передбачено менше половини коштів від потреби і це ставило під загрозу належне проведення ЗНО.

Тому, на першому засіданні КМУ, Лілія Гриневич звернулась з проханням збільшити видатки для оплати праці працівників на 30 мільйонів гривень.

"Загалом потреба у бюджетних асигнуваннях для оплати праці педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців, залучених до проведення ЗНО складає 59 млн 814 тис. грн", - повідомили у МОН.

Лілії Гриневич висловила сподівання, що пропозиція щодо збільшення видатків на оплату праці педагогам так само буде підтримана Верховною Радою, оскільки основна сесія ЗНО розпочнеться вже за два тижні.

 

Osvita.ua

 

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO