Стан освіти в Україні 2015 – який він?

Середа, 27 квітня 2016 р.

25 квітня, Аналітичний центр CEDOS опублікував найбільший ілюстрований статистичний збірник щодо стану освіти в Україні.

Збірник об'єднує 90 графіків та ілюстрацій з поясненнями про фінансування освіти, учнів та вчителів, стан шкіл та університетів, вступні кампанії, іноземних студентів в Україні та українських громадян в закордонних університетах. Дані подані у порівнянні із показниками інших країн.

Збірник підготовлений зусиллями аналітичного центру CEDOS з метою популяризувати базову інформацію про стан української освіти та створити довідник для всіх, хто нею цікавиться.

Як зазначив виконавчий директор аналітичного центру CEDOS, Єгор Стадний, «у такий спосіб ми хочемо популяризувати базову інформацію про економіку освіти, учасників освітнього процесу та мережу навчальних закладів в Україні. Дані відображені у порівнянні з іншими країнами, що дозволить побачити міжнародний контекст та зрозуміти місце України в ньому»

 

Завантажити збірник можна на сайті Osvita.ua

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO