Оприлюднено результати апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов

Середа, 27 квітня 2016 р.

16 квітня 2016 року в Київській, Львівській, Одеській областях, а також у місті Києві відбулося апробаційне зовнішнє незалежне оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов.

Наказом Міністерства освіти і науки України «Про апробацію нового формату завдань для сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов» № 1320 від 18 грудня 2015 р., передбачено, що за бажанням учасників результати апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання можуть бути зараховані як оцінка за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти з відповідної іноземної мови.

У персональному кабінеті учасники апробаційного тестування можуть ознайомитися з результатами, а також надати згоду щодо зарахування отриманих балів як оцінки за державну підсумкову атестацію.

Вибір щодо зарахування результату як оцінки за державну підсумкову атестацію вважається зробленим у разі, якщо на сторінці учасника апробаційного тестування з'явиться повідомлення "Ви дали згоду на зарахування результату апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання як оцінку за державну підсумкову атестацію». Звертаємо увагу, що скористатися функцією надання згоди на зарахування результатів апробаційного тестування з іноземних мов можна лише один раз, не пізніше ніж до 29 квітня 2016 року.

Інформація про результати апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які нададуть згоду на зарахування, буде передана навчальним закладам.

Під час проходження апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов кожен учасник отримав довідку про участь у ньому. На підставі цієї довідки результат тестування буде зарахований як оцінка за державну підсумкову атестацію. Для цього потрібно звернутися до адміністрації навчального закладу, у якому навчається учасник. Порядок зарахування результату апробаційного тестування з іноземної мови навчальними закладами визначений у листі Міністерства освіти і науки України від 13.04.2016 року № 1/11-5015 «Щодо зарахування результатів апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання як оцінок за державну підсумкову атестацію».

Учасникам, які бажають зарахувати результати апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов як оцінку за державну підсумкову атестацію, радимо дотримуватися інструкції з користування опцією «Апробаційне тестування».

 

Український центр оцінювання якості освіти

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1655

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO