Систему захисту ЗНО удосконалено, - Совсун

Середа, 27 квітня 2016 р.

Систему захисту зовнішнього незалежного оцінювання удосконалили. Про це в ефірі Еспресо.TV розповіла перший заступник міністра освіти Інна Совсун.

"Система ЗНО працює з 2008 і найбільшого удару вона зазнала минулого року, коли висунули винувачення про фальсификацію балів для окремих осіб. На сьогодні ведеться розслідування, ми спілкуємося з ГПУ та іншими органами. Наразі відомо, що у 2014-2015 році були внесені зміни у результати ЗНО для 192 осіб", - сказала Совсун.

За її словами, це небагато, але безперечно це означає, що є проблеми із захистом системи ЗНО.

"Цього року ми удосконалювали систему і на сьогодні ми забезпечили гарантію, щоб втручання унеможливити, тому закликаю абітурієнтів не переживати", - додала перший заступник міністра освіти.

Також вона повідомила, що цього року ЗНО складатимуть 267 тис абітурієнтів.

"Це менше, ніж минулого року, і це пов'язано з демографією, така динаміка зменшення триватиме до 2020 року", - розповіла Совсун.

 

Еспресо.TV

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO