За результатами цьогорічного ЗНО можна буде вступати і наступного року - Міносвіти

Четвер, 5 травня 2016 р.

Дотепер сертифікати були дійсні лише один рік. З цьогорічними сертифікатами ЗНО можна буде вступати і наступного року. Таку заяву сьогодні зробили у Міністерстві освіти і науки України, повідомляє кореспондент ТСН.

У Міністерстві також повідомили, що восени цього року будеть розглядати питання, щоб сертифікати були дійсні 2-3 роки. Також нововеденням цього року стало й те, що були скасувані рівні складності у тестах з української мови та математики. За словами директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадима Карадія, вони себе не виправдали.

 

ТСН

 

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO