В Україні стартувало ЗНО: які основні дати та вимоги слід знати. Інфографіка

Четвер, 5 травня 2016 р.

Складати ЗНО мають 267 тисяч осіб.

У четвер, 5 травня, в Україні стартувало зовнішнє незалежне тестування. Саме з 5 травня розпочинається основна сесія ЗНО, тестуванням з української мови та літератури.

Участь у ЗНО є безкоштовною та не обмежує вік учасників. Головна умова для участі - наявність повної середньої освіти. У прес-службі Українського центру оцінювання якості освіти повідомили, що допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання - об 11:00, передає Zaxid.net.

Щоб потрапити на тести з української мови та літератури, абітурієнту з собою слід мати сертифікат, паспорт або інший документ і запрошення- перепустку. Її слід роздрукувати з інформаційної сторінки на сайті центру. Однак, в останній день перед початком тестування, сайт Українського центру оцінювання якості освіти не витримав навантаження і завис. Керівник пояснив, що у центрі не очікували такого ажіотажу в останній день. Адже запрошення-перепустки були доступні вже понад два тижні.

До слова, складати ЗНО мають 267 тисяч осіб. Результати не лишень зарахують як державну підсумкову атестацію - від них залежатиме й доля наступних тестувань.

Дізнатися більше про ЗНО 2016 можна із інфографіки на сайті ТСН

 

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO