Абітурієнти з Криму зможуть вступити в українські ВНЗ без ЗНО

Пʼятниця, 6 травня 2016 р.

 

Міністерство освіти та науки має намір визначити 7-8 вищих навчальних закладів для прийому туди абітурієнтів з території анексованого Росією Криму за вступними іспитами. Про це міністр освіти та науки Лілля Гриневич заявила в ефірі "Громадське.tv", передають Українські Новини.

За її словами, для абітурієнтів із Криму стане можливим вступ до певних вузів не за результатами зовнішнього незалежного тестування, а за результатами вступних іспитів.

"Для Криму буде виділено перелік, десь з 7-8 університетів", - сказав міністр.

Вона зазначила, що серед цих вузів будуть і ті, де вивчається кримськотатарська мова. Гриневич вважає, що в умовах гонінь проти кримськотатарського народу в Криму важливо дати можливість дітям вивчати мову цього народу.

Зазначимо, раніше Верховна Рада передбачила для тих, хто проживає на території проведення антитерористичної операції (на період її проведення) можливість вступу до будь-якого евакуйованого з території АТО та тимчасово окупованої території вищого навчального закладу або розташованого на території Донецької та Луганської областей, де діють повноваження обласних військово-цивільних адміністрацій, за умови здачі винятково вступних іспитів на конкурсній основі.


Українські новини

 

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1655

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO