Рада виділила додатково на проведення ЗНО ще 30 млн грн.

Вівторок, 17 травня 2016 р.

Верховна Рада України (ВРУ) додатково виділила 30 млн грн. на проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2016 році.

За відповідний законопроект № 4524 в першому читанні та в цілому проголосували 235 народних депутатів.

Так, ухваленим законом шляхом внесення змін до додатку №3 "Розподіл видатків державного бюджету України на 2016 рік" та №6 "Міжбюджетні трансферти (базова і реверсна дотації, освітня і медична субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам) на 2016 рік" збільшено на 30 млн гривень видатки Міністерству освіти і науки України на фінансування бюджетної програми "здійснення зовнішнього оцінювання та моніторинг якості освіти Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами". Додаткові видатки за зазначеною бюджетною програмою передбачено спрямувати на оплату праці педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців, залучених до проведення ЗНО.

 

Вища освіта

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO