Міносвіти запевняє, що результати ЗНО "підмалювати" не вдасться

Середа, 18 травня 2016 р.

У Міністерстві освіти і науки запевнили, що програмне забезпечення для проведення ЗНО є захищеним та не може більше дати збою.

Про це під час брифінгу сказала перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"При підготовці до ЗНО 2016 року необхідно було змінити і поміняти програмне забезпечення, яке використовується в Українському центрі оцінювання якості освіти. Тому що, на жаль, розслідування прокуратури показало, що попереднє програмне забезпечення, котре не було захищене достатньою мірою, давало можливість для окремих людей зміни результатів ЗНО. Тому для нас критично важливо було при підготовці ЗНО 2016 року створити таку систему, такий механізм, котрі би гарантували, що абітурієнти отримають ті оцінки, на які вони заслуговують", - сказала Совсун.

Читайте також: У Міносвіти розповіли про особливості вступної кампанії-2016

Вона наголосила, що на сьогодні програмне забезпечення не може дати збою.

"На сьогодні хочу запевнити абітурієнтів, тих, хто складає ЗНО, їхніх батьків, що на сьогодні система є захищеною. На сьогодні ми можемо гарантувати, що програмне забезпечення не зможе вже дати збою, не зможе дати можливість окремим людям змінювати результати. Це підтверджено правоохоронними органами, це підтверджено органами нагляду", - зазначила вона.

 

 

Укрінформ

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO