Безкоштовний онлайн-курс з підготовки до ЗНО для школярів з Донбасу та Криму

Вівторок, 31 травня 2016 р.

1 червня о 17.00 в Міжнародний день захисту дітей стартує безкоштовний інтенсивний онлайн-курс для школярів з Донбасу та Криму, учасників АТО з підготовки до ЗНО та ДПА з української мови та літератури.  (Зала 1)

Організатори: ГО "Фонд "Відкрита політика", Міністерство інформаційної політики України, УНІА "Укрінформ" за підтримки Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Уроки транслюватимуться в онлайн-режимі на YouTube-каналах УНІА "Укрінформ" <https://m.youtube.com/user/UkrinformTV>  та ГО «Фонд «Відкрита політика» <https://m.youtube.com/channel/UCRQsTD5VkXGlqev9JV7pA-Q>. Уроки також можна буде прослухати в режимі запису всім без обмежень. Усі матеріали будуть доступні на сайті www.openpolicy.org.ua, www.pedpresa.ua.

Важливо, що у слухачів буде можливість співпрацювати з педагогами, отримувати домашнє завдання, консультації тощо. Ця ініціатива спрямована на підтримку рівного доступу до якісної освіти школярів не тільки з Донбасу, Криму, учасників АТО, а й для учнів сільських, гірських  шкіл, освітніх закладів в малодоступних районах.

Розклад уроків та програма курсу «Інтенсивна підготовка до ЗНО з української мови та літератури» розміщена за посиланням: http://donbasscrimea.openpolicy.org.ua/?p=769.

В червні стартує також безкоштовний он-лайн курс з підготовки до здачі ЗНО-ДПА з історії України.

 

Укрінформ

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO