21 червня закінчується реєстрація на повторну додаткову сесію ЗНО для випускників з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу

Вівторок, 21 червня 2016 р.

Для участі в повторній додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання до 21 червня 2016 року випускникам з АР Крим та м. Севастополя потрібно звернутися до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти, випускникам з Донецької та Луганської областей - до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти з відповідною заявою в паперовому або електронному вигляді.

У заяві необхідно зазначити бажання проходити тестування під час повторної додаткової сесії, а також місто: Дніпро, Київ, Львів, Харків чи Херсон (для випускників з Криму) або Дніпро, Київ, Харків, Маріуполь, Слов'янськ, Сєвєродонецьк (для випускників з Донбасу) - на вибір учасника, де випускник хоче проходити зовнішнє незалежне оцінювання під час повторної додаткової сесії. До заяви слід додати копію сторінок паспорта громадянина України особи, яка реєструється, або одного з батьків (опікунів), де вказано відомості про реєстрацію місця проживання.

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти до 25 червня буде оприлюднено графік проведення повторної додаткової сесії та до 29 червня на інформаційних сторінках учасників розміщені запрошення-перепуски для участі в повторній додатковій сесії.

Участь у повторній додатковій сесії можуть узяти особи, які проживають в Автономній Республіці Крим, місті Севастополі, неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей або переселилися з них, які є випускниками 2016 року та були зареєстровані для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, але не змогли пройти тестування з відповідних навчальних предметів під час основної та додаткової сесій.

Для випускників, які проживають в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі або переселилися з них, повторна додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання пройде в містах Дніпро, Київ, Львів, Харків і Херсон.

Для випускників, які проживають на неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей або переселилися з них, повторна додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання пройде в містах Дніпро, Київ, Харків, Маріуполь, Слов'янськ і Сєвєродонецьк.

Нагадаємо, що з 2 до 9 липня 2016 року відбудеться повторна додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, історії України, російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, біології та фізики.

 

Міністерство освіти і науки України

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO