Відбулась прес-конференція Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич на тему «Особливості Вступної кампанії - 2016»

Пʼятниця, 8 липня 2016 р.

8 липня 2016 року відбулась прес-конференція Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич на тему «Особливості Вступної кампанії - 2016».

У прес-конференції також взяли участь перший заступник Міністра Інна Совсун та директор департаменту вищої освіти Олег Шаров.

Міністерство освіти і науки України констатувало, що подання документів в електронному вигляді до вищих навчальних закладів абітурієнтами розпочнеться 11 липня і закінчиться 28 липня.

"У понеділок, 11 липня, починається основний етап вступу до вищих навчальних закладів, позаду зовнішнє незалежне оцінювання, і починається подача документів", - сказала на прес-конференції Лілія Гриневич.

Цього року подання документів до ВНЗ на програми підготовки бакалаврів відбуватиметься лише в електронному вигляді, проте якщо в абітурієнтів виникнуть проблеми з електронним поданням документів, то вони можуть звернутися до центрів підтримки при ВНЗ.

Міністр освіти і науки також заявила, що орієнтовно половина абітурієнтів, які вступлять до українських вищих навчальних закладів у 2016 році, зможуть навчатися за рахунок коштів державного бюджету.

"Складається ситуація, що орієнтовно 50% студентів, які потраплять до вищих навчальних закладів, зможуть навчатися за кошти бюджету", - сказала Л. Гриневич.

Держзамовлення у 2016 році було затверджено Кабінетом Міністрів на рівні 272,6 тис. осіб, що на 12,3% більше, ніж у 2015 році.

За словами пані Гриневич, держзамовлення збільшили на технічні й аграрні спеціальності з урахуванням потреб ринку праці.

У 2016 році відбувається останній набір на програму підготовки молодшого фахівців.

Всього абітурієнти можуть подавати 15 заяв за 5 спеціальностями.

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO