Сьогодні абітурієнти дізнаються чи потрапили на бюджет

Понеділок, 1 серпня 2016 р.

Цьогорічне нововведення вступної кампанії - принцип "бюджетне місце йде за абітурієнтом" - дозволяє на 25% збільшити кількість бюджетних місць університетам.

Інформацію про рекомендованих до зарахування на бюджетні місця до 12:00 1 серпня повинні оприлюднити на своїх сайтах університети. Крім цього вона буде доступна на сайті vstup.info.

Абітурієнтам, які були рекомендовані до зарахування на навчання за бюджетні кошти, необхідно принести оригінали документів у приймальну комісію університету до 18:00 5 серпня 2016 р. У іншому випадку, вони втратять можливість навчатись на бюджеті.

Списки зарахованих на бюджетні місця будуть оприлюднені 6 серпня.

Вища освіта

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO