Один з університетів цього року отримав додатково майже 500 місць державного замовлення, - Інна Совсун

Понеділок, 1 серпня 2016 р.

Сьогодні, 1 серпня 2016 р. відбувся брифінг за участю першого заступника Міністра освіти і науки України Інни Совсун та експерта Громадянської мережі "ОПОРА" Наталії Радиш на тему "Вступна кампанія-2016: результати і висновки".

"Найбільше зростання кількості місць держзамовлення порівняно з минулим роком на основі вибору абітурієнтів отримала Львівська політехніка (498 додаткових місць)", - наголосила Інна Совсун.

Серед лідерів по зростанню державного замовлення також є: КНУ імені Тараса Шевченка (393), КНЕУ імені Вадима Гетьмана (253), ХНУ імені В.Н. Каразіна (231) та КНТЕУ (220).

"Результати вступної кампанії показали, що громадськість дарма турбувалась, що все державне замовлення піде в столицю. Як ми бачимо, більшість із наведених у таблиці університетів з інших регіонів", -  зазначила заступник міністра освіти.

Також вона наголосила, що найвищі прохідні бали у цьому році на ІТ-спеціальності та економічні, а найнижчі - на вчителів.

З переліком ТОП-20 університетів за показником зростання державного замовлення можна ознайомитись у таблиці на сайті docs.google.com

 

Вища освіта

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO