Шкільні випускні іспити більше не проходитимуть у школах

Середа, 21 вересня 2016 р.

Державну підсумкову атестацію випускники шкіл складатимуть на пунктах тестування у формі ЗНО, повідомив DT.UA директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій. "Зважаючи на ті результати, які отримані по запровадженню ДПА у 2015, 2016 роках, цього року прийнято рішення поширити таку практику на всі предмети, з яких випускники складають державну підсумкову атестацію. Це буде дійсно "державна" атестація", - зазначив Карандій.

Як відомо, раніше державну підсумкову атестацію у формі ЗНО складали лише з двох предметів - української мови та математики або історії (за вибором). Тепер у формі ЗНО пройдуть іспити з усіх предметів, з яких передбачена державна підсумкова атестація у 11 класі. Їх три: українська мова та література, математика або історія (за вибором) та ще один предмет за вибором випускника. Обов'язкового тестування з іноземної мови не буде.

Крім того, у 2017 році незалежне тестування почнеться значно пізніше - 23 травня, а не на початку місяця чи у квітні, як це було у 2016 і 2015 роках. Як і раніше, ЗНО можна буде скласти з 12 предметів, перелік яких є на сайті УЦОЯО. Програми, за якими проводиться зовнішнє незалежне оцінювання, також не будуть змінені, вони залишаться тими ж, що і у 2016 році.

 

Дзеркало тижня

Відео прес-конференції можна переглянути за посиланням на сайті Педагогічна преса

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO