Державну підсумкову атестацію випускники шкіл складатимуть на пунктах тестування у формі ЗНО.

Пʼятниця, 23 вересня 2016 р.

Про це повідомив ZN.UA директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

“Враховуючи ті результати, які ми отримали під час проведення ДПА у 2015, 2016 роках, у цьому році прийнято рішення поширити таку практику на всі предмети, за якими випускники складають державну підсумкову атестацію. Це буде справді “державна атестація”, – зазначив Карандій.

Раніше Державну підсумкову атестацію у формі ЗНО випускники складали лише з двох предметів – української мови та математики або історії (на вибір). Тепер у формі ЗНО пройдуть іспити з усіх предметів, за якими передбачена державна підсумкова атестація в 11 класі. Їх три: українська мова та література, математика або історія (на вибір) і ще один предмет на вибір випускника. Обов’язкового тестування з іноземної мови не буде.

Крім того, у 2017 році незалежне тестування розпочнеться значно пізніше – 23 травня, а не на початку місяця або у квітні, як це було у 2016 і 2015 роках. Як і раніше, ЗНО можна буде здати з 12 предметів, перелік яких є на сайті УЦОЯО.

Програми, за якими проводиться зовнішнє незалежне оцінювання, також не будуть змінені – вони залишаться такими ж, що і у 2016 році.

Нагадаємо, цього року для вступу до вищих навчальних закладів абітурієнти мали подати сертифікати ЗНО лише 2016 року. Кожен учасник ЗНО мав право скласти тести не більш як із 4 навчальних предметів. Загалом тестування проводилося з 12 предметів. Основна сесія ЗНО проходила з 5 травня до 17 червня, додаткова – з 14 червня до 4 липня.

 


Львівська газета

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO