Затверджено повний склад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Середа, 5 жовтня 2016 р.

Для укомплектування повного складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Уряд ввів до раніше затвердженого складу Нацагентства ще 2 членів. Відповідну постанову було прийнято на засіданні КМУ сьогодні, 5 жовтня 2016 року, в Будинку Уряду.

Відповідно до рішення Другого всеукраїнського з'їзду вищих навчальних закладів державної форми власності", що проходив  09 вересня 2016 року, шляхом таємного рейтингового голосування до складу Нацагентства було обрано Бондарчука Сергія Миколайовича та Гурака Руслана Васильовича.

Кандидатуру Гурака на обрання членом Нацагентства було рекомендовано Вченою Радою Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, а Бондарчука - Вченою Радою Херсонського національного університету.

Нагадаємо, що згідно із Законом "Про вищу освіту"  Нацагентство складається з 25 осіб. Для того, щоб воно у повному складі приступило до роботи, Уряд повинен був включити ще двох осіб до складу для заміни тих, що були виключені раніше, оскільки підпадали під дію Закону «Про очищення влади».

Відповідно до частини першої статті 19 Закону України «Про вищу освіту» тринадцять членів Національного агентства iз забезпечення якості вищої освіти обираються з'їздами з числа представників вищих навчальних закладів України державної, комунальної та приватної форм власності, двоє представників обираються від студентів, троє - від об'єднань організацій роботодавців, двоє - від НАНУ і по одному від галузевих академій.

 

Міністерство освіти і науки України

 

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1655

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO