Прем'єр: стипендії отримають ті, хто краще навчається

Четвер, 15 грудня 2016 р.

Ті студенти вищих навчальних закладів, хто навчається краще, мають отримувати більшу стипендію. На цьому наголосив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час зустрічі зі студентами та викладачами Буковинського державного медичного університету.

«Наша пропозиція полягає у тому, щоби академічні стипендії були справедливо розподілені за участю студентського самоврядування», - зазначив Гройсман.

За його словами, Кабінет Міністрів передбачив збільшення стипендій. Зокрема, ті студенти, хто отримував 800 грн, будуть отримувати не менше 1100, відмінник буде отримувати 1600 грн, а студенти вузьких спеціальностей, наприклад, інженери, будуть отримувати трохи більше 2 тисяч грн.

Він також зазначив, що загальний обсяг видатків на стипендії у проекті бюджету на 2017 рік дорівнює майже 6 млрд грн, а стипендіальний фонд на 2017 рік в цілому буде збільшено майже на 580 млн.

Говорячи про те, який відсоток студентів будуть охоплені стипендіями, він зазначив, що є різні підходи.

«Якщо ми будемо платити стипендію просто за навчання - це один підхід, якщо за успіхи у навчанні - це інший. І, звісно, ми маємо підтримати незахищених або стипендії соціального характеру. Моя думка - ті, хто навчається краще, мають отримувати більше», - зауважив прем'єр.

 

Osvita.ua

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1655

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO