Підбито підсумки реєстрації на пробне ЗНО-2017

Четвер, 23 лютого 2017 р.

Для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року зареєструвалися 132 012 учасників. Минулого року - 113 846 осіб. Найбільше зареєстрованих у м. Київ - 11 253, Львівській - 11 136, Дніпропетровській - 10 585, Харківській - 9 030 та Одеській областях - 7 767 осіб. Для проходження тестування з української мови зареєстровано 113 460 учасників, з математики - 29 168, історії України - 24 596. Четвертий за популярністю предмет - англійська мова (17 783 осіб). Загальна кількість тестувань, що їх складатимуть зареєстровані учасники пробного ЗНО, - 206 670.

Більше відомостей за підсумками реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання на сайті УЦОЯО.

Пробне тестування відбудеться: 01 квітня - з української мови і літератури; 08 квітня - з англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Цього року визначити результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна буде за допомогою онлайнового сервісу, який буде відкрито з 1 квітня 2017 року. Докладно процедуру визначення результатів пробного ЗНО описано в інформаційному бюлетені «Як визначити результати пробного ЗНО», який учасники отримають після проходження тестування з конкретного предмета. Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Результати пробного тестування не можна використовувати для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів та для конкурсного відбору до вищих навчальних закладів.

 

Український центр оцінювання якості освіти

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1654

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO