Чесність і рівноправність – ключові принципи ЗНО

Четвер, 23 лютого 2017 р.

Пропонуємо переглянути відео, де пояснюється, чому важливо дотримуватися принципу рівноправності і чесності під час проходження ЗНО, вступу до вищих навчальних закладів і в процесі навчання.

Принцип рівноправності передбачає, що всі учасники ЗНО мають рівні права під час проходження тестування та рівні можливості для вступу до університету, коли успіх залежить від докладених зусиль і праці кожного конкретного абітурієнта.

Принцип чесності означає, що під час проведення і складання ЗНО абітурієнти повинні дотримуватися обов'язкових для всіх правил, які виключають будь-які прояви «нечесної гри» - списування, підказування, використання шпаргалок тощо.

Відео про академічну доброчесність створене в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні - SAIUP.

Чесне навчання та власні зусилля забезпечують успішний результат - як під час складання ЗНО, так і під час подальшого навчання в університеті, а потім - у професійній діяльності.

 

 

Відео можна переглянути за посиланням на сайті УЦОЯО

Коментарів поки що немає, будьте першим

Щоб залишати коментарі необхідно зареєструватися

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO