Громадська думка про ЗНО

Чи підтримуєте Ви систему ЗНО? | Infographics

 

Загальнонаціональне опитування населення України було проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою «Ukrainian Sociology Service». Усього за загальнонаціональною квотною вибіркою з 6 по 24 жовтня 2012 р. було опитано 2613 респондентів у всіх територіально-адміністративних одиницях України: 24 областях, АР Крим, м. Києві та м. Севастополі.

Вибірка – квотна, репрезентативна за статтю, віком (18–29, 30–54, 55 років і старші), освітою (нижче середньої, середня, вища), типом поселення (столиця, обласні центри, інші міста, села) та областями України. Похибка вибірки не перевищує 2.2%. Для порівняння наведено дані двох загальнонаціональних опитувань.

Перше проведене Фондом «Демократичні ініціативи» з 24 березня по 5 квітня 2011 року за тією самою вибіркою. Усього було опитано 1801 респондент, похибка вибірки не перевищує 2.4%. Друге проведене Фондом «Демократичні ініціативи» з 18 по 27 вересня 2011р за тією самою вибіркою. Усього було опитано 2010 респондентів похибка вибірки не перевищує 2.2%.

 

Джерело: Фонд «Демократичні ініціативи»

ВХІД для зареєстрованих користувачів

інформаційнА службА

Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 503 37 93

online
опитування

Що має бути підставою для вступу до ВНЗ?

Всього відповідей: 1661

ПАРТНЕРИ АЛЬЯНСУ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти Міністерство освіти і науки України Національна академія педагогічних наук України УЦОЯО USAID American Councils Громадяньска мережа ОПОРА Microsoft Україна Міжнародний Фонд "Відродження" Американські дослідницькі інститути Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Національна академія управління НАУ "Києво-Могилянська академія" Київський університет імені Бориса Грінченка Спілка ректорів ВНЗ України Центр освітньої політики Львівський Національний Університет ім. І.Франка Pro.Mova TIMO